KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14505076
nr 1450 5076
Harry Harryan
(1895-1948), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 39x72, yttermått inklusive ram: 51x85 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:10:44
20/2 20:37:59
700 kr
21/2 17:59:32
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Harry Harryan
Läs mer om Harry Harryan